Postaw na wolontariat – konferencja oraz otwarcie naboru dla NGO

Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w projekcie „Budowanie centrum wolontariatu w województwie łódzkim” realizowanego we współpracy z Parytetowym Związkiem Organizacji Socjalnych Hesji.
Konferencja otwierającą z udziałem partnera niemieckiego – Der Paritaetische Hessen
8 kwietnia 2015r., godz. 12.00 – 16.00
ul. Wólczańska 51, Łódź
Aby pobrać program kliknij >tutaj<
Formularz zgłoszeniowy <tutaj>

Zapraszamy wszystkie organizacje, które zamierzają na stałe włączyć wolontariuszy w realizację swoich działań i są zainteresowane otrzymaniem profesjonalnego wsparcia. Konferencja to także okazja, by poznać  metody pracy z wolontariuszami wypracowane przez niemieckiego partnera projektu
Zgłoszenia udziału w konferencji prosimy wysyłać na adres ewierzbowska@rada-lodzkie.org.pl do 3 kwietnia 2015
Zgłoś swoją organizację do projektu:
W ramach projektu zapewniamy przedstawicielom wypranych organizacji udział w trzech dwudniowych szkoleniach dla przyszłego koordynatora wolontariatu (zapewniamy materiały szkoleniowe, nocleg, wyżywienie, częściowy zwrot kosztów dojazdu). Ponadto Rada będzie odpowiedzialna za pozyskanie i przygotowanie do pracy wolontariuszy dopasowanych do potrzeb Państwa organizacji (wybrani wolontariusze wezmą udział w 2 szkoleniach). W kolejnym etapie projektu nasz doradca pomoże Państwu w wypracowaniu i wdrożeniu długoterminowych programów wolontarystycznych.
Szczegółowe informacje na stronie
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.