Centerko zaprasza osoby z uszkodzeniami i/lub chorobami wzroku i słuchu do udziału w innowacyjnym projekcie.

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” przy Stowarzyszeniu „Pomost” w Łodzi zaprasza do udziału w projekcie „Kompetencyjny model wolontariatu. Wolontariat pierwszym krokiem na rynek pracy” skierowanym do osób niepełnosprawnych z uszkodzeniami i/lub chorobami wzroku i słuchu.

  • Jako wolontariusz będziesz mieć okazję przez 5 miesięcy (wrzesień 2017 – styczeń 2018) poznać swoje mocne strony i rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy.
  • Weźmiesz udział w bezpłatnym szkoleniu dla wolontariuszy.
  • Wolontariusze mają zapewnione bilety na przejazdy, dostęp do materiałów dydaktycznych oraz możliwość udziału w tworzeniu publikacji nt. wolontariatu.

Zapraszamy osoby niepełnosprawne z uszkodzeniami i/lub chorobami wzroku i słuchu, które chciałyby sprawdzić się w roli wolontariuszy.

Warunkiem udziału dla osób chcących zostać wolontariuszami jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności, zamieszkanie na terenie woj. łódzkiego, dostarczenie formularza z załącznikami oraz odbycie rozmowy kwalifikacyjnej. Nie ma ograniczeń wiekowych (w przypadku osób niepełnoletnich niezbędna będzie zgoda opiekuna prawnego).

Udział w projekcie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na stronie www.centerko.org i www.wolontariat.org.pl/lodz

Zadanie „Kompetencyjny model wolontariatu. Wolontariat pierwszym krokiem na rynek pracy” jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój przez Stowarzyszenie Młodzieży i Osób z Problemami Psychicznymi, Ich Rodzin i Przyjaciół „Pomost” w terminie 01.08.2017 – 31.01.2018.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.